İstanbul Vali Yardımcısı Levent Kılıç’ı Ziyaret Ettik.

2010-2014 dönemi Sorgun Kaymakamlığı görevini yürütmüş olan Levent Kılıç Bey’e geçtiğimiz ay başladığı İstanbul Vali Yardımcılığı görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Sorgun Kaymakamlığı yaptığı dönemde toplantılarımıza katılıp, çalışmalarımızı ilgiyle takip edip destekleyen Levent Kılıç Bey’i Sorgun’da İz Bırakanlar dosyamızdaki bir yazıya konu edinmiş ( https://sorgundusuncekulubu.com/gonul-insani-kaymakam-levent-kilinc/ ), 2014 yılında Çorlu’ya atanması üzerine de kendisini Çorlu’da ziyaret ederek, toplantılarımızdan birini orada gerçekleştirmiştik ( https://sorgundusuncekulubu.com/kasim-2014-7-corlu-toplantisi/ ).

2003-2005 yılları arası Yozgat’ın Sarıkaya İlçesi Kaymakamlığını da yürütmüş olan Levent Kılıç, Sorgun’dan sonra 2014-2018 yılları arasında Tekirdağ’ın Çorlu İlçesinde, akabinde de 8 aylığına Manisa’nın Salihli İlçesinde kaymakam olarak görev yapmıştı.

Levent Kılıç Bey’e yeni görevinde başarılar diliyor, ziyaretimizde kulübümüze göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz.

SORGUN DÜŞÜNCE KULÜBÜ

Author: Yönetici