Kasım 2014 / Çorlu Toplantısı

Kasım ayı toplantımızı Eylül ayında Çorlu’ya atanan Sorgun Eski Kaymakamı Sayın Levent Kılıç’a hayırlı olsun ziyareti için gittiğimiz Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde gerçekleştirdik.

Kaymakam Levent Kılıç Bey’in organizasyonu doğrultusunda Özcanlar Restaurant’ta kahvaltıyla başlayan programımız, sonrasında Çorlu Devlet Hastanesi ziyaretiyle devam edip Sanko Tekstil fabrikasını ziyaretimiz ve öğle yemeğiyle noktalandı.

Bu ziyaret vesilesiyle hasret gidermiş olduğumuz Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç Bey‘e yeni görevinde bir kez daha başarılar dilerken, bizlere göstermiş olduğu ilgi ve misafirperverlik için teşekkür ediyoruz.

Ayrıca, insan odaklı yönetim anlayışıyla hastaneyi bir sanat ve kültür evine dönüştürmeyi başararak bu alanda çığır açan ve gün boyu bize eşlik eden Çorlu Devlet Hastanesi Yöneticisi Sayın Ali Cengiz Kalkan‘a; fabrikalarını ziyaret ederek bilgilendiğimiz ve bize öğle yemeği ikramında bulunan Sanko Tekstil İşl. San. ve Tic. A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Sayın Selçuk Avcı ve İşletme Müdürü Sayın Hasan Dinçer  ve diğer personele ve bu ziyarette bize eşlik eden Çorlu Organize Sanayi Bölge Müdürü Sayın Murat Sınar‘a; leziz kahvaltı servisi için Özcanlar Restaurant İşletme Müdürü Sayın Murat Karakaya‘ya ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

SORGUN DÜŞÜNCE KULÜBÜ

SDK KASIM 2014 CORLU1SDK KASIM 2014 CORLU2SDK KASIM 2014 CORLU3SDK KASIM 2014 CORLU4

SDK KASIM 2014 CORLU6SDK KASIM 2014 CORLU5SDK KASIM 2014 CORLU8SDK KASIM 2014 CORLU7

Author: Yönetici