Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı Ziyaret Ettik

Sorgun Düşünce Kulübü üyeleri olarak, 8 Şubat Cuma günü Cumhurbaşkanı Yardımcısı, Yozgatlı hemşehrimiz Sayın Fuat Oktay’a Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki makamında nezaket ziyaretinde bulunduk.

Cumhuriyet tarihinin son Başbakan Müsteşarı olan Sayın Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemine geçilmesiyle birlikte geçtiğimiz yıl Temmuz ayında yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı Yardımcısı olarak atanmıştı. Samimi bir atmosferde geçen görüşmemizde Fuat Oktay Bey’e kulübümüz, hedeflerimiz, çalışma prensiplerimiz, faaliyetlerimiz ve yayınlarımız hakkında bilgi verirken; kendisinin de bu çalışmalara dönük değerlendirme, görüş ve tavsiyelerini dinleme ayrıcalığına eriştik.

Yozgat ölçeğinden hareketle, SDK benzeri oluşumların yöresel değerleri öne çıkarıp tanıtarak, sorunlara dönük farkındalık oluşturarak ve ilimizin kalkınmasına dönük fikir ve projeler geliştirerek memleketimize önemli katkılar verebileceğine dikkat çeken Sayın Fuat Oktay, faaliyetlerimizi spesifik bir alanda yürütmemizin üretkenlik ve verimlilik açısından daha doğru ve faydalı olacağını ifade etti.

Yoğun gündemine rağmen zaman ayırıp bizleri kabul etme inceliğinde bulunan Sayın Fuat Oktay’a teşekkür ederken; üstlenmiş olduğu bu kritik görevde kendisine muvaffakıyetler ve kolaylıklar diliyoruz.

SORGUN DÜŞÜNCE KULÜBÜ

Author: Yönetici